Mesaj gönder
Ana sayfa

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.

şirket Profili
ZHEJIANG ÜST RULMANLARI CO. bir rulman üreticisidir. Ürünlerimiz otomobil, mühendislik makineleri, metalurji, su koruma ve hidroelektrik enerji ve mekanik imalat gibi 30'dan fazla sektöre yaygın olarak uygulanmaktadır. Ayrıca müşterinin özel gereksinimi için tasarım yapabiliriz.

Cesaretle reform yaptık, yetenek eğitimlerini güçlendirerek sosyal seçkinleri özümsemiştik, tamamen modern yönetim mekanizması ve yeni pazarlama stratejisini uyguladık ve uzun vadeli kendini yağlayan yatak endüstrisinin geliştirilmesine adandık. Kaliteyi kesinlikle kontrol etmek için “En İyi Kalite, En İyi Kredi, Sürdürülebilir Büyüme” kalite politikasında eksiksiz bir kalite yönetim sistemi (ISO9001 ve ISO / TS16949) kurduk. Kalite ve performansımız ileri seviyeye ulaştı.

Daha fazla pazar genişletmek, kelimelerin üzerinde durmak ve müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için uluslararası pazarlara aktif olarak genişliyor ve entegre oluyoruz. Şimdi ürünlerimiz Batı Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya'da 20'den fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Stratejik hedefimizi gerçekleştirmek ve arkadaşlarla parlak bir gelecek yaratmak için endüstriyel yatay entegrasyonu daha da güçlendireceğiz, ölçek etkisi yaratacağız, yeni ortaya çıkan alanlar açacağız ve endüstriyel avantajlar geliştireceğiz.

TOP-01.pdf

TOP-02.pdf

TOP-03.pdf

TOP-04.pdf

TOP-05.pdf

TOP-06.pdf

TOP-15.pdf

TOP-16.pdf

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

İnsan odaklı işletmeler için firmamızın kurumsal kültürü, fabrikadan gurur duyuyoruz.

Önce müşteri, ürün kalitesini sağlamak için kalite politikasını aklınızda bulundurun.

Firmamızın kalite politikası: İlk sürdürülebilir büyümenin güvenilirliğinin kalitesi.

Kalite politikasının yorumlanması:

Kalite odaklı: Kalite yönetim sisteminin etkin çalışması, kalite ilkesinin peşinde ve pazar talebini karşılamak için sürekli yeni ürünler geliştiren firma, ivmeyi hızlandırmaya devam etmiştir.

Birincinin kredibilitesi: iyi niyet ilkesi, iç yönetimi iyi yönetme, kurum kültürüne odaklanma, işletmelerin gelişimine uyum sağlamak için bir yönetim modeli oluşturmak.

Sürdürülebilir büyüme: sürekli iyileştirme, tam eylem, etkili çalışma, gelişmeye devam ediyor. İşletmelerin yönetim düzeyini kademeli olarak dünyaya getirin.

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Sayfanın Üstü

No. Çalışanları : 100~300

Yıllık satış : 1000000-3000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. Sertifikalar Çin ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. Sertifikalar